У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7310-7311 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7310-7311 відправляється зі станції Святошин о 07.39 і прибуває на станцію Святошин о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7310-7311 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Протасів Яр, Караваєві Дачі, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.39
Рубежівський 07.46 1 хв  07.47 7 хв 
Сирець 07.50 1 хв  07.51 11 хв 
Вишгородська 07.55 1 хв  07.56 16 хв 
Зеніт 07.59 1 хв  08.00 20 хв 
Почайна 08.02 1 хв  08.03 23 хв 
Троєщина-2 08.13 1 хв  08.14 34 хв 
Троєщина 08.15 1 хв  08.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 08.18 1 хв  08.19 39 хв 
Лівобережна 08.21 1 хв  08.22 42 хв 
Київська Русанівка 08.23 1 хв  08.24 44 хв 
Дарниця 08.28 9 хв  08.37 49 хв 
Лівий Берег 08.42 1 хв  08.43 1 г  3 хв 
Видубичі 08.49 1 хв  08.50 1 г  10 хв 
Протасів Яр 08.57 1 хв  08.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 09.02 2 хв  09.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 09.09 1 хв  09.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 09.14 2 хв  09.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 09.22 1 хв  09.23 1 г  43 хв 
Святошин 09.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7310-7311 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031