У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Дніпровський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Дніпровський містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Дніпровський з такими станціями і населеними пунктами як Почайна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 58 хв до пункту призначення Почайна. Найближчі станції та зупинні пункти Троєщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Дніпровський відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Дніпровський - Почайна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7503 Київ Почайна 07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
7505 Київ Почайна 08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7507 Київ Почайна 08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Дніпровський

У населеному пункті Київ є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Київ

Від станції Київ-Дніпровський можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Київ-Дніпровський