З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Дніпровський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Дніпровський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Дніпровський з такими станціями і населеними пунктами як Почайна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 58 хв до пункту призначення Почайна. Найближчі станції та зупинні пункти Троєщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Дніпровський відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Почайна - Київ-Дніпровський, Борщагівка - Київ-Дніпровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7503 Київ Почайна 08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
7504 Борщагівка Київ 17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
7506 Почайна Київ 17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
7508 Почайна Київ 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Дніпровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Дніпровський

У населеному пункті Київ є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Київ

Від станції Київ-Дніпровський можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Київ-Дніпровський