У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7314-7315 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7314-7315 відправляється зі станції Святошин о 08.39 і прибуває на станцію Святошин о 10.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7314-7315 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 08.39
Рубежівський 08.46 1 хв  08.47 7 хв 
Сирець 08.50 1 хв  08.51 11 хв 
Вишгородська 08.55 1 хв  08.56 16 хв 
Зеніт 08.59 1 хв  09.00 20 хв 
Почайна 09.02 1 хв  09.03 23 хв 
Троєщина-2 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
Троєщина 09.15 1 хв  09.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 09.18 1 хв  09.19 39 хв 
Лівобережна 09.21 1 хв  09.22 42 хв 
Київська Русанівка 09.23 1 хв  09.24 44 хв 
Дарниця 09.28 9 хв  09.37 49 хв 
Лівий Берег 09.42 1 хв  09.43 1 г  3 хв 
Видубичі 09.49 1 хв  09.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 09.52 1 хв  09.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 09.57 1 хв  09.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 10.02 2 хв  10.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 10.09 1 хв  10.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 10.14 2 хв  10.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 10.22 1 хв  10.23 1 г  43 хв 
Святошин 10.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7314-7315 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031