У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7322-7323 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7322-7323 відправляється зі станції Святошин о 11.39 і прибуває на станцію Святошин о 13.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7322-7323 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 11.39
Рубежівський 11.46 1 хв  11.47 7 хв 
Сирець 11.50 1 хв  11.51 11 хв 
Вишгородська 11.55 1 хв  11.56 16 хв 
Зеніт 11.59 1 хв  12.00 20 хв 
Почайна 12.02 1 хв  12.03 23 хв 
Троєщина-2 12.13 1 хв  12.14 34 хв 
Троєщина 12.15 1 хв  12.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 12.18 1 хв  12.19 39 хв 
Лівобережна 12.21 1 хв  12.22 42 хв 
Київська Русанівка 12.23 1 хв  12.24 44 хв 
Дарниця 12.28 9 хв  12.37 49 хв 
Лівий Берег 12.42 1 хв  12.43 1 г  3 хв 
Видубичі 12.49 1 хв  12.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 12.52 1 хв  12.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 12.57 1 хв  12.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 13.02 2 хв  13.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 13.09 1 хв  13.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 13.14 2 хв  13.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 13.22 1 хв  13.23 1 г  43 хв 
Святошин 13.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7322-7323 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930