У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7326-7327 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7326-7327 відправляється зі станції Святошин о 13.39 і прибуває на станцію Святошин о 15.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7326-7327 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 13.39
Рубежівський 13.46 1 хв  13.47 7 хв 
Сирець 13.50 1 хв  13.51 11 хв 
Вишгородська 13.55 1 хв  13.56 16 хв 
Зеніт 13.59 1 хв  14.00 20 хв 
Почайна 14.02 1 хв  14.03 23 хв 
Троєщина-2 14.13 1 хв  14.14 34 хв 
Троєщина 14.15 1 хв  14.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 14.18 1 хв  14.19 39 хв 
Лівобережна 14.21 1 хв  14.22 42 хв 
Київська Русанівка 14.23 1 хв  14.24 44 хв 
Дарниця 14.28 9 хв  14.37 49 хв 
Лівий Берег 14.42 1 хв  14.43 1 г  3 хв 
Видубичі 14.49 1 хв  14.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 14.52 1 хв  14.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 14.57 1 хв  14.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 15.02 2 хв  15.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 15.09 1 хв  15.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 15.14 2 хв  15.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 15.22 1 хв  15.23 1 г  43 хв 
Святошин 15.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7326-7327 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031