У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7326-7327 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7326-7327 відправляється зі станції Святошин о 13.39 і прибуває на станцію Святошин о 15.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7326-7327 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 04 липня 2022 року на період колійних робіт посадка/висадка пасажирів з/на приміські поїзди Київського міського кільця , а саме: № 7320/7321 Святошин - Дарниця - Святошин, № 7322/7323 Святошин - Дарниця - Святошин, № 7324/7325 Святошин - Дарниця - Святошин, № 7326/7327 Святошин - Дарниця - Святошин по зупиночній платформі Протасів Яр буде здійснюватися на платформі № 3 та по станції Київ-Пас.на колії № 21 Приміського вокзалу

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 13.39
Рубежівський 13.46 1 хв  13.47 7 хв 
Сирець 13.50 1 хв  13.51 11 хв 
Вишгородська 13.55 1 хв  13.56 16 хв 
Зеніт 13.59 1 хв  14.00 20 хв 
Почайна 14.02 1 хв  14.03 23 хв 
Троєщина-2 14.13 1 хв  14.14 34 хв 
Троєщина 14.15 1 хв  14.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 14.18 1 хв  14.19 39 хв 
Лівобережна 14.21 1 хв  14.22 42 хв 
Київська Русанівка 14.23 1 хв  14.24 44 хв 
Дарниця 14.28 9 хв  14.37 49 хв 
Лівий Берег 14.42 1 хв  14.43 1 г  3 хв 
Видубичі 14.49 1 хв  14.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 14.52 1 хв  14.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 14.57 1 хв  14.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 15.02 2 хв  15.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 15.09 1 хв  15.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 15.14 2 хв  15.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 15.22 1 хв  15.23 1 г  43 хв 
Святошин 15.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7326-7327 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031