У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7334-7335 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7334-7335 відправляється зі станції Святошин о 16.39 і прибуває на станцію Святошин о 18.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7334-7335 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Протасів Яр, Караваєві Дачі, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 16.39
Рубежівський 16.46 1 хв  16.47 7 хв 
Сирець 16.50 1 хв  16.51 11 хв 
Вишгородська 16.55 1 хв  16.56 16 хв 
Зеніт 16.59 1 хв  17.00 20 хв 
Почайна 17.02 1 хв  17.03 23 хв 
Троєщина-2 17.13 1 хв  17.14 34 хв 
Троєщина 17.15 1 хв  17.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 17.18 1 хв  17.19 39 хв 
Лівобережна 17.21 1 хв  17.22 42 хв 
Київська Русанівка 17.23 1 хв  17.24 44 хв 
Дарниця 17.28 9 хв  17.37 49 хв 
Лівий Берег 17.42 1 хв  17.43 1 г  3 хв 
Видубичі 17.49 1 хв  17.50 1 г  10 хв 
Протасів Яр 17.57 1 хв  17.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 18.02 2 хв  18.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 18.09 1 хв  18.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 18.14 2 хв  18.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 18.22 1 хв  18.23 1 г  43 хв 
Святошин 18.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7334-7335 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031