У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7338-7339 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7338-7339 відправляється зі станції Святошин о 17.39 і прибуває на станцію Святошин о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7338-7339 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.39
Рубежівський 17.46 1 хв  17.47 7 хв 
Сирець 17.50 1 хв  17.51 11 хв 
Вишгородська 17.55 1 хв  17.56 16 хв 
Зеніт 17.59 1 хв  18.00 20 хв 
Почайна 18.02 1 хв  18.03 23 хв 
Троєщина-2 18.13 1 хв  18.14 34 хв 
Троєщина 18.15 1 хв  18.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 18.18 1 хв  18.19 39 хв 
Лівобережна 18.21 1 хв  18.22 42 хв 
Дарниця 18.28 9 хв  18.37 49 хв 
Лівий Берег 18.42 1 хв  18.43 1 г  3 хв 
Видубичі 18.49 1 хв  18.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 18.52 1 хв  18.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 18.57 1 хв  18.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 19.02 2 хв  19.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 19.09 1 хв  19.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 19.14 2 хв  19.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 19.22 1 хв  19.23 1 г  43 хв 
Святошин 19.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7338-7339 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930