У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7342-7343 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7342-7343 відправляється зі станції Святошин о 18.39 і прибуває на станцію Святошин о 20.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7342-7343 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Протасів Яр, Караваєві Дачі, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.39
Рубежівський 18.46 1 хв  18.47 7 хв 
Сирець 18.50 1 хв  18.51 11 хв 
Вишгородська 18.55 1 хв  18.56 16 хв 
Зеніт 18.59 1 хв  19.00 20 хв 
Почайна 19.02 1 хв  19.03 23 хв 
Троєщина-2 19.13 1 хв  19.14 34 хв 
Троєщина 19.15 1 хв  19.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 19.18 1 хв  19.19 39 хв 
Лівобережна 19.21 1 хв  19.22 42 хв 
Київська Русанівка 19.23 1 хв  19.24 44 хв 
Дарниця 19.28 9 хв  19.37 49 хв 
Лівий Берег 19.42 1 хв  19.43 1 г  3 хв 
Видубичі 19.49 1 хв  19.50 1 г  10 хв 
Протасів Яр 19.57 1 хв  19.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 20.02 2 хв  20.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 20.09 1 хв  20.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 20.14 2 хв  20.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 20.22 1 хв  20.23 1 г  43 хв 
Святошин 20.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7342-7343 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031