У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7344-7345 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7344-7345 відправляється зі станції Святошин о 19.39 і прибуває на станцію Святошин о 21.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7344-7345 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 19.39
Рубежівський 19.46 1 хв  19.47 7 хв 
Сирець 19.50 1 хв  19.51 11 хв 
Вишгородська 19.55 1 хв  19.56 16 хв 
Зеніт 19.59 1 хв  20.00 20 хв 
Почайна 20.02 1 хв  20.03 23 хв 
Троєщина-2 20.13 1 хв  20.14 34 хв 
Троєщина 20.15 1 хв  20.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 20.18 1 хв  20.19 39 хв 
Лівобережна 20.21 1 хв  20.22 42 хв 
Київська Русанівка 20.23 1 хв  20.24 44 хв 
Дарниця 20.28 9 хв  20.37 49 хв 
Лівий Берег 20.42 1 хв  20.43 1 г  3 хв 
Видубичі 20.49 1 хв  20.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 20.52 1 хв  20.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 20.57 1 хв  20.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 21.02 2 хв  21.04 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 21.09 1 хв  21.10 1 г  30 хв 
Київ-Волинський 21.14 2 хв  21.16 1 г  35 хв 
Борщагівка 21.22 1 хв  21.23 1 г  43 хв 
Святошин 21.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7344-7345 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031