У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7346-7347 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7346-7347 відправляється зі станції Святошин о 20.39 і прибуває на станцію Святошин о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7346-7347 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Сирець, Зеніт, Троєщина-2, Київ-Дніпровський, Київська Русанівка, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас., Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.39
Рубежівський 20.46 1 хв  20.47 7 хв 
Сирець 20.50 1 хв  20.51 11 хв 
Вишгородська 20.55 1 хв  20.56 16 хв 
Зеніт 20.59 1 хв  21.00 20 хв 
Почайна 21.02 1 хв  21.03 23 хв 
Троєщина-2 21.13 1 хв  21.14 34 хв 
Троєщина 21.15 1 хв  21.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 21.18 1 хв  21.19 39 хв 
Лівобережна 21.21 1 хв  21.22 42 хв 
Київська Русанівка 21.23 1 хв  21.24 44 хв 
Дарниця 21.28 9 хв  21.37 49 хв 
Лівий Берег 21.42 1 хв  21.43 1 г  3 хв 
Видубичі 21.49 1 хв  21.50 1 г  10 хв 
Київ-Деміївський 21.52 1 хв  21.53 1 г  13 хв 
Протасів Яр 21.57 1 хв  21.58 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 22.02 6 хв  22.08 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 22.13 1 хв  22.14 1 г  34 хв 
Борщагівка 22.26 1 хв  22.27 1 г  47 хв 
Святошин 22.33 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 7346-7347 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031