У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7402-7403 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7402-7403 відправляється зі станції Святошин о 05.30 і прибуває на станцію Святошин о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7402-7403 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7402/7403 Святошин - Святошин розкладом далі Київ-Деміївський 06.05-06.07 Видубичі 06.09-06.11 Лівий Берег 06.19-06.20 Дарниця 06.25-06.34 (+3) Київська-Русанівка 06.37-06.38 Лівобережна 06.40-06.41 Київ-Дніпровський 06.43-06.44 Троєщина 06.46-06.47 Троєщина 2 06.48-06.49 Почайна 06.56-06.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 05.30
Борщагівка 05.35 1 хв  05.36 5 хв 
Київ-Волинський 05.42 2 хв  05.44 12 хв 
Караваєві Дачі 05.48 1 хв  05.49 18 хв 
Київ-Пас. 05.54 2 хв  05.56 24 хв 
Протасів Яр 06.00 2 хв  06.02 30 хв 
Київ-Деміївський 06.06 1 хв  06.07 36 хв 
Видубичі 06.09 2 хв  06.11 39 хв 
Лівий Берег 06.17 1 хв  06.18 47 хв 
Дарниця 06.22 9 хв  06.31 52 хв 
Київська Русанівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 06.37 1 хв  06.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 06.40 1 хв  06.41 1 г  10 хв 
Троєщина 06.43 1 хв  06.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 06.45 1 хв  06.46 1 г  15 хв 
Почайна 06.56 1 хв  06.57 1 г  26 хв 
Зеніт 06.59 1 хв  07.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 07.03 1 хв  07.04 1 г  33 хв 
Сирець 07.08 1 хв  07.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 07.12 1 хв  07.13 1 г  42 хв 
Святошин 07.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7402-7403 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031