У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7406-7407 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7406-7407 відправляється зі станції Святошин о 06.30 і прибуває на станцію Святошин о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7406-7407 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7406/7407 Святошин - Святошин розкладом Деміївський 07.06-07.07 Видубичі 07.09-07.11 Лівий Берег 07.19-07.20 Дарниця 07.25- 07.34 (+3) Київська-Русанівка 07.37-07.38 Лівобережна 07.40-07.41 Київ-Дніпровський 07.43-07.44 Троєщина 07.46-07.47 Троєщина-2 07.48-07.49 Почайна 07.56-07.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 06.30
Борщагівка 06.35 1 хв  06.36 5 хв 
Київ-Волинський 06.42 2 хв  06.44 12 хв 
Караваєві Дачі 06.48 1 хв  06.49 18 хв 
Київ-Пас. 06.54 2 хв  06.56 24 хв 
Протасів Яр 07.00 2 хв  07.02 30 хв 
Київ-Деміївський 07.06 1 хв  07.07 36 хв 
Видубичі 07.09 2 хв  07.11 39 хв 
Лівий Берег 07.17 1 хв  07.18 47 хв 
Дарниця 07.22 9 хв  07.31 52 хв 
Київська Русанівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 07.37 1 хв  07.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 07.40 1 хв  07.41 1 г  10 хв 
Троєщина 07.43 1 хв  07.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 07.45 1 хв  07.46 1 г  15 хв 
Почайна 07.56 1 хв  07.57 1 г  26 хв 
Зеніт 07.59 1 хв  08.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 08.03 1 хв  08.04 1 г  33 хв 
Сирець 08.08 1 хв  08.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 08.12 1 хв  08.13 1 г  42 хв 
Святошин 08.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7406-7407 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031