У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7410-7411 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7410-7411 відправляється зі станції Святошин о 07.30 і прибуває на станцію Святошин о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7410-7411 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7410/7411 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 08.06-08.07 Видубичі 08.09-08.11 Лівий Берег 08.19-08.20 Дарниця 08.25-08.34(+3) Київська-Русанівка 08.37-08.38 Лівобережна 08.40-08.41 Київ-Дніпровський 08.43-08.44 Троєщина 08.46-08.47 Троєщина-2 08.48-08.49 Почайна 08.56-08.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.30
Борщагівка 07.35 1 хв  07.36 5 хв 
Київ-Волинський 07.42 2 хв  07.44 12 хв 
Караваєві Дачі 07.48 1 хв  07.49 18 хв 
Київ-Пас. 07.54 2 хв  07.56 24 хв 
Протасів Яр 08.00 2 хв  08.02 30 хв 
Київ-Деміївський 08.06 1 хв  08.07 36 хв 
Видубичі 08.09 2 хв  08.11 39 хв 
Лівий Берег 08.17 1 хв  08.18 47 хв 
Дарниця 08.22 9 хв  08.31 52 хв 
Київська Русанівка 08.34 1 хв  08.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 08.37 1 хв  08.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 08.40 1 хв  08.41 1 г  10 хв 
Троєщина 08.43 1 хв  08.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 08.45 1 хв  08.46 1 г  15 хв 
Почайна 08.56 1 хв  08.57 1 г  26 хв 
Зеніт 08.59 1 хв  09.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 09.03 1 хв  09.04 1 г  33 хв 
Сирець 09.08 1 хв  09.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 09.12 1 хв  09.13 1 г  42 хв 
Святошин 09.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7410-7411 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031