У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7414-7415 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7414-7415 відправляється зі станції Святошин о 08.30 і прибуває на станцію Святошин о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7414-7415 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 08.30
Борщагівка 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Київ-Волинський 08.42 2 хв  08.44 12 хв 
Караваєві Дачі 08.48 1 хв  08.49 18 хв 
Київ-Пас. 08.54 2 хв  08.56 24 хв 
Протасів Яр 09.00 2 хв  09.02 30 хв 
Київ-Деміївський 09.06 1 хв  09.07 36 хв 
Видубичі 09.09 2 хв  09.11 39 хв 
Лівий Берег 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
Дарниця 09.22 9 хв  09.31 52 хв 
Київська Русанівка 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 09.37 1 хв  09.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 09.40 1 хв  09.41 1 г  10 хв 
Троєщина 09.43 1 хв  09.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 09.45 1 хв  09.46 1 г  15 хв 
Почайна 09.56 1 хв  09.57 1 г  26 хв 
Зеніт 09.59 1 хв  10.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 10.03 1 хв  10.04 1 г  33 хв 
Сирець 10.08 1 хв  10.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 10.12 1 хв  10.13 1 г  42 хв 
Святошин 10.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7414-7415 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031