У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7414-7415 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7414-7415 відправляється зі станції Святошин о 08.30 і прибуває на станцію Святошин о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7414-7415 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Святошин – Святошин складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 49.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 08.30
Борщагівка 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Київ-Волинський 08.42 2 хв  08.44 12 хв 
Караваєві Дачі 08.48 1 хв  08.49 18 хв 
Київ-Пас. 08.54 2 хв  08.56 24 хв 
Протасів Яр 09.00 2 хв  09.02 30 хв 
Київ-Деміївський 09.06 1 хв  09.07 36 хв 
Видубичі 09.09 2 хв  09.11 39 хв 
Лівий Берег 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
Дарниця 09.22 9 хв  09.31 52 хв 
Київська Русанівка 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 09.37 1 хв  09.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 09.40 1 хв  09.41 1 г  10 хв 
Троєщина 09.43 1 хв  09.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 09.45 1 хв  09.46 1 г  15 хв 
Почайна 09.56 1 хв  09.57 1 г  26 хв 
Зеніт 09.59 1 хв  10.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 10.03 1 хв  10.04 1 г  33 хв 
Сирець 10.08 1 хв  10.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 10.12 1 хв  10.13 1 г  42 хв 
Святошин 10.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7414-7415 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031