У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7420-7421 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7420-7421 відправляється зі станції Святошин о 10.30 і прибуває на станцію Святошин о 12.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7420-7421 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 10.30
Борщагівка 10.35 1 хв  10.36 5 хв 
Київ-Волинський 10.42 2 хв  10.44 12 хв 
Караваєві Дачі 10.48 1 хв  10.49 18 хв 
Київ-Пас. 10.54 2 хв  10.56 24 хв 
Протасів Яр 11.00 2 хв  11.02 30 хв 
Київ-Деміївський 11.06 1 хв  11.07 36 хв 
Видубичі 11.09 2 хв  11.11 39 хв 
Лівий Берег 11.17 1 хв  11.18 47 хв 
Дарниця 11.22 9 хв  11.31 52 хв 
Київська Русанівка 11.34 1 хв  11.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 11.37 1 хв  11.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 11.40 1 хв  11.41 1 г  10 хв 
Троєщина 11.43 1 хв  11.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 11.45 1 хв  11.46 1 г  15 хв 
Почайна 11.56 1 хв  11.57 1 г  26 хв 
Зеніт 11.59 1 хв  12.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 12.03 1 хв  12.04 1 г  33 хв 
Сирець 12.08 1 хв  12.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 12.12 1 хв  12.13 1 г  42 хв 
Святошин 12.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7420-7421 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930