У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7424-7425 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7424-7425 відправляється зі станції Святошин о 12.30 і прибуває на станцію Святошин о 14.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7424-7425 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 12.30
Борщагівка 12.35 1 хв  12.36 5 хв 
Київ-Волинський 12.42 2 хв  12.44 12 хв 
Караваєві Дачі 12.48 1 хв  12.49 18 хв 
Київ-Пас. 12.54 2 хв  12.56 24 хв 
Протасів Яр 13.00 2 хв  13.02 30 хв 
Київ-Деміївський 13.06 1 хв  13.07 36 хв 
Видубичі 13.09 2 хв  13.11 39 хв 
Лівий Берег 13.17 1 хв  13.18 47 хв 
Дарниця 13.22 9 хв  13.31 52 хв 
Київська Русанівка 13.34 1 хв  13.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 13.37 1 хв  13.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 13.40 1 хв  13.41 1 г  10 хв 
Троєщина 13.43 1 хв  13.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 13.45 1 хв  13.46 1 г  15 хв 
Почайна 13.56 1 хв  13.57 1 г  26 хв 
Зеніт 13.59 1 хв  14.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 14.03 1 хв  14.04 1 г  33 хв 
Сирець 14.08 1 хв  14.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 14.12 1 хв  14.13 1 г  42 хв 
Святошин 14.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7424-7425 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031