У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7426-7427 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7426-7427 відправляється зі станції Святошин о 13.30 і прибуває на станцію Святошин о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7426-7427 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 13.30
Борщагівка 13.35 1 хв  13.36 5 хв 
Київ-Волинський 13.42 2 хв  13.44 12 хв 
Караваєві Дачі 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Київ-Пас. 13.54 2 хв  13.56 24 хв 
Протасів Яр 14.00 2 хв  14.02 30 хв 
Київ-Деміївський 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Видубичі 14.09 2 хв  14.11 39 хв 
Лівий Берег 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Дарниця 14.22 9 хв  14.31 52 хв 
Київська Русанівка 14.34 1 хв  14.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 14.40 1 хв  14.41 1 г  10 хв 
Троєщина 14.43 1 хв  14.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Почайна 14.56 1 хв  14.57 1 г  26 хв 
Зеніт 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 15.03 1 хв  15.04 1 г  33 хв 
Сирець 15.08 1 хв  15.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 15.12 1 хв  15.13 1 г  42 хв 
Святошин 15.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7426-7427 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031