У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7426-7427 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7426-7427 відправляється зі станції Святошин о 13.30 і прибуває на станцію Святошин о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7426-7427 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 13.30
Борщагівка 13.35 1 хв  13.36 5 хв 
Київ-Волинський 13.42 2 хв  13.44 12 хв 
Караваєві Дачі 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Київ-Пас. 13.54 2 хв  13.56 24 хв 
Протасів Яр 14.00 2 хв  14.02 30 хв 
Київ-Деміївський 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Видубичі 14.09 2 хв  14.11 39 хв 
Лівий Берег 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Дарниця 14.22 9 хв  14.31 52 хв 
Київська Русанівка 14.34 1 хв  14.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 14.40 1 хв  14.41 1 г  10 хв 
Троєщина 14.43 1 хв  14.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Почайна 14.56 1 хв  14.57 1 г  26 хв 
Зеніт 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 15.03 1 хв  15.04 1 г  33 хв 
Сирець 15.08 1 хв  15.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 15.12 1 хв  15.13 1 г  42 хв 
Святошин 15.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7426-7427 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930