У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7428-7429 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7428-7429 відправляється зі станції Святошин о 14.30 і прибуває на станцію Святошин о 16.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7428-7429 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7428/7429 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 15.06-15.07 Видубичі 15.09-15.11 Лівий Берег 15.19-15.20 Дарниця 15.25-15.34(+3) Київська-Русанівка 15.37-15.38 Лівобережна 15.40-15.41 Київ-Дніпровський 15.43-15.44 Троєщина 15.46-15.47 Троєщина-2 15.48-15.49 Почайна 15.56-15.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 14.30
Борщагівка 14.35 1 хв  14.36 5 хв 
Київ-Волинський 14.42 2 хв  14.44 12 хв 
Караваєві Дачі 14.48 1 хв  14.49 18 хв 
Київ-Пас. 14.54 2 хв  14.56 24 хв 
Протасів Яр 15.00 2 хв  15.02 30 хв 
Київ-Деміївський 15.06 1 хв  15.07 36 хв 
Видубичі 15.09 2 хв  15.11 39 хв 
Лівий Берег 15.17 1 хв  15.18 47 хв 
Дарниця 15.22 9 хв  15.31 52 хв 
Київська Русанівка 15.34 1 хв  15.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 15.37 1 хв  15.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 15.40 1 хв  15.41 1 г  10 хв 
Троєщина 15.43 1 хв  15.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 15.45 1 хв  15.46 1 г  15 хв 
Почайна 15.56 1 хв  15.57 1 г  26 хв 
Зеніт 15.59 1 хв  16.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 16.03 1 хв  16.04 1 г  33 хв 
Сирець 16.08 1 хв  16.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 16.12 1 хв  16.13 1 г  42 хв 
Святошин 16.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7428-7429 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031