У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7434-7435 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7434-7435 відправляється зі станції Святошин о 16.30 і прибуває на станцію Святошин о 18.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7434-7435 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7434/7435 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 17.06-17.07 Видубичі 17.09-17.11 Лівий Берег 17.19-17.20 Дарниця 17.25-17.34(+3) Київська-Русанівка 17.37-17.38 Лівобережна 17.40-17.41 Київ-Дніпровський 17.43-17.44 Троєщина 17.46-17.47 Троєщина-2 17.48-17.49 Почайна 17.56-17.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 16.30
Борщагівка 16.35 1 хв  16.36 5 хв 
Київ-Волинський 16.42 2 хв  16.44 12 хв 
Караваєві Дачі 16.48 1 хв  16.49 18 хв 
Київ-Пас. 16.54 2 хв  16.56 24 хв 
Протасів Яр 17.00 2 хв  17.02 30 хв 
Київ-Деміївський 17.06 1 хв  17.07 36 хв 
Видубичі 17.09 2 хв  17.11 39 хв 
Лівий Берег 17.17 1 хв  17.18 47 хв 
Дарниця 17.22 9 хв  17.31 52 хв 
Київська Русанівка 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 17.37 1 хв  17.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 17.40 1 хв  17.41 1 г  10 хв 
Троєщина 17.43 1 хв  17.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 17.45 1 хв  17.46 1 г  15 хв 
Почайна 17.56 1 хв  17.57 1 г  26 хв 
Зеніт 17.59 1 хв  18.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 18.03 1 хв  18.04 1 г  33 хв 
Сирець 18.08 1 хв  18.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 18.12 1 хв  18.13 1 г  42 хв 
Святошин 18.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7434-7435 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031