У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7442-7443 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7442-7443 відправляється зі станції Святошин о 18.30 і прибуває на станцію Святошин о 20.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7442-7443 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.30
Борщагівка 18.35 1 хв  18.36 5 хв 
Київ-Волинський 18.42 2 хв  18.44 12 хв 
Караваєві Дачі 18.48 1 хв  18.49 18 хв 
Київ-Пас. 18.54 2 хв  18.56 24 хв 
Протасів Яр 19.00 2 хв  19.02 30 хв 
Київ-Деміївський 19.06 1 хв  19.07 36 хв 
Видубичі 19.09 2 хв  19.11 39 хв 
Лівий Берег 19.17 1 хв  19.18 47 хв 
Дарниця 19.22 9 хв  19.31 52 хв 
Київська Русанівка 19.34 1 хв  19.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 19.37 1 хв  19.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 19.40 1 хв  19.41 1 г  10 хв 
Троєщина 19.43 1 хв  19.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 19.45 1 хв  19.46 1 г  15 хв 
Почайна 19.56 1 хв  19.57 1 г  26 хв 
Зеніт 19.59 1 хв  20.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 20.03 1 хв  20.04 1 г  33 хв 
Сирець 20.08 1 хв  20.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 20.12 1 хв  20.13 1 г  42 хв 
Святошин 20.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7442-7443 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031