У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7444-7445 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7444-7445 відправляється зі станції Святошин о 19.30 і прибуває на станцію Святошин о 21.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7444-7445 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Святошин – Святошин складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 49.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 19.30
Борщагівка 19.35 1 хв  19.36 5 хв 
Київ-Волинський 19.42 2 хв  19.44 12 хв 
Караваєві Дачі 19.48 1 хв  19.49 18 хв 
Київ-Пас. 19.54 2 хв  19.56 24 хв 
Протасів Яр 20.00 2 хв  20.02 30 хв 
Київ-Деміївський 20.06 1 хв  20.07 36 хв 
Видубичі 20.09 2 хв  20.11 39 хв 
Лівий Берег 20.17 1 хв  20.18 47 хв 
Дарниця 20.22 9 хв  20.31 52 хв 
Київська Русанівка 20.34 1 хв  20.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 20.37 1 хв  20.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 20.40 1 хв  20.41 1 г  10 хв 
Троєщина 20.43 1 хв  20.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 20.45 1 хв  20.46 1 г  15 хв 
Почайна 20.56 1 хв  20.57 1 г  26 хв 
Зеніт 20.59 1 хв  21.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 21.03 1 хв  21.04 1 г  33 хв 
Сирець 21.08 1 хв  21.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 21.12 1 хв  21.13 1 г  42 хв 
Святошин 21.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7444-7445 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930