У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7446-7447 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7446-7447 відправляється зі станції Святошин о 20.30 і прибуває на станцію Святошин о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7446-7447 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7446/7447 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 21.06-21.07 Видубичі 21.09-21.11 Лівий Берег 21.19-21.20 Дарниця 21.25-21.34(+3) Київська-Русанівка 21.37-21.38 Лівобережна 21.40-21.41 Київ-Дніпровський 21.43-21.44 Троєщина 21.46-21.47 Троєщина-2 21.48-21.49 Почайна 21.56-21.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.30
Борщагівка 20.35 1 хв  20.36 5 хв 
Київ-Волинський 20.42 2 хв  20.44 12 хв 
Караваєві Дачі 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Київ-Пас. 20.54 2 хв  20.56 24 хв 
Протасів Яр 21.00 2 хв  21.02 30 хв 
Київ-Деміївський 21.06 1 хв  21.07 36 хв 
Видубичі 21.09 2 хв  21.11 39 хв 
Лівий Берег 21.17 1 хв  21.18 47 хв 
Дарниця 21.22 9 хв  21.31 52 хв 
Київська Русанівка 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Лівобережна 21.38 1 хв  21.39 1 г  8 хв 
Київ-Дніпровський 21.41 1 хв  21.42 1 г  11 хв 
Троєщина 21.44 1 хв  21.45 1 г  14 хв 
Троєщина-2 21.46 1 хв  21.47 1 г  16 хв 
Почайна 21.56 1 хв  21.57 1 г  26 хв 
Зеніт 21.59 1 хв  22.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Сирець 22.08 1 хв  22.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 22.12 1 хв  22.13 1 г  42 хв 
Святошин 22.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7446-7447 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031