У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

13 Км,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 13 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 13 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 13 Км з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Зелений Колодязь, Тернове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 13 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гракове - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 13 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6830 Гракове Харків 20.42 1 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 13 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 13 Км,Харківська обл.