У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

20 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 20 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 20 Км з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 40 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Кумшацький, Розсипна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 20 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Іловайськ, Іловайськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 06.18 1 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 07.53 1 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 19.39 1 хв  19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 20 Км,Донецька обл.