У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Дебальцеве — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Іловайськ номер 6601 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.12 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6601 Дебальцеве - Іловайськ пролягає по таким станціям як Майданчик 2, Рідкодуб, Кумшацький, Розсипна, 33 Км, Постникове, Сердите, Зуївський, 68 Км, Скосирська, Німчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.12
Майданчик 1 05.21 1 хв  05.22 9 хв 
Майданчик 2 05.28 1 хв  05.29 16 хв 
Чорнухине 05.41 1 хв  05.42 29 хв 
Рідкодуб 05.52 1 хв  05.53 40 хв 
Нікішене 05.59 1 хв  06.00 47 хв 
Кумшацький 06.06 1 хв  06.07 54 хв 
20 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  6 хв 
Розсипна 06.29 1 хв  06.30 1 г  17 хв 
Пелагіївський 06.45 1 хв  06.46 1 г  33 хв 
33 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  38 хв 
Торез 07.06 6 хв  07.12 1 г  54 хв 
Постникове 07.36 1 хв  07.37 2 г  24 хв 
48 Км 07.45 1 хв  07.46 2 г  33 хв 
Сердите 07.58 1 хв  07.59 2 г  46 хв 
Сороче 08.09 1 хв  08.10 2 г  57 хв 
Зуївський 08.16 1 хв  08.17 3 г  4 хв 
Орлова Слобода 08.22 1 хв  08.23 3 г  10 хв 
68 Км 08.26 1 хв  08.27 3 г  14 хв 
71 Км 08.33 1 хв  08.34 3 г  21 хв 
Скосирська 07.37 1 хв  07.38 2 г  25 хв 
78 Км 08.46 1 хв  08.47 3 г  34 хв 
Німчине 08.55 1 хв  08.56 3 г  43 хв 
Іловайськ 09.12 4 г 

У розкладі поїзда 6601 Дебальцеве — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031