У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601/6501 Дебальцеве — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6601/6501 сполученням Дебальцеве - Іловайськ відправляється зі станції Дебальцеве о 05.35 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Майданчик 2, Рідкодуб, Кумшацький, Розсипна, 33 Км, Постникове, Сердите, Зуївський, 68 Км, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.35
Майданчик 1 05.44 1 хв  05.45 9 хв 
Майданчик 2 05.51 1 хв  05.52 16 хв 
Чорнухине 06.04 1 хв  06.05 29 хв 
Рідкодуб 06.15 1 хв  06.16 40 хв 
Нікішене 06.22 1 хв  06.23 47 хв 
Кумшацький 06.29 1 хв  06.30 54 хв 
20 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  6 хв 
Розсипна 06.52 1 хв  06.53 1 г  17 хв 
Пелагіївський 07.07 1 хв  07.08 1 г  32 хв 
33 Км 07.18 1 хв  07.19 1 г  43 хв 
Торез 07.40 7 хв  07.47 2 г  5 хв 
Постникове 08.04 1 хв  08.05 2 г  29 хв 
48 Км 08.13 1 хв  08.14 2 г  38 хв 
Сердите 08.24 1 хв  08.25 2 г  49 хв 
Сороче 08.35 1 хв  08.36 3 г 
Зуївський 08.40 1 хв  08.41 3 г  5 хв 
Орлова Слобода 08.48 1 хв  08.49 3 г  13 хв 
68 Км 08.52 1 хв  08.53 3 г  17 хв 
71 Км 08.58 1 хв  08.59 3 г  23 хв 
78 Км 09.10 1 хв  09.11 3 г  35 хв 
Німчине 09.18 1 хв  09.19 3 г  43 хв 
Іловайськ 09.32 3 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6601/6501 Дебальцеве — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930