У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601/6501 Дебальцеве — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Іловайськ номер 6601/6501 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.35 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6601/6501 Дебальцеве - Іловайськ пролягає по таким станціям як Майданчик 2, Рідкодуб, Кумшацький, Розсипна, 33 Км, Постникове, Сердите, Зуївський, 68 Км, Скосирська, Німчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.35
Майданчик 1 05.44 1 хв  05.45 9 хв 
Майданчик 2 05.51 1 хв  05.52 16 хв 
Чорнухине 06.04 1 хв  06.05 29 хв 
Рідкодуб 06.15 1 хв  06.16 40 хв 
Нікішене 06.22 1 хв  06.23 47 хв 
Кумшацький 06.30 1 хв  06.31 55 хв 
20 Км 06.42 1 хв  06.43 1 г  7 хв 
Розсипна 06.53 1 хв  06.54 1 г  18 хв 
Пелагіївський 07.08 1 хв  07.09 1 г  33 хв 
33 Км 07.18 1 хв  07.19 1 г  43 хв 
Торез 07.39 6 хв  07.45 2 г  4 хв 
Постникове 08.03 1 хв  08.04 2 г  28 хв 
48 Км 08.11 1 хв  08.12 2 г  36 хв 
Сердите 08.21 1 хв  08.22 2 г  46 хв 
Сороче 08.32 1 хв  08.33 2 г  57 хв 
Зуївський 08.37 1 хв  08.38 3 г  2 хв 
Орлова Слобода 08.45 1 хв  08.46 3 г  10 хв 
68 Км 08.49 1 хв  08.50 3 г  14 хв 
71 Км 08.56 1 хв  08.57 3 г  21 хв 
Скосирська 09.00 1 хв  09.01 3 г  25 хв 
78 Км 09.09 1 хв  09.10 3 г  34 хв 
Німчине 09.18 1 хв  09.19 3 г  43 хв 
Іловайськ 09.35 4 г 

У розкладі поїзда 6601/6501 Дебальцеве — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930