У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6601 Дебальцеве — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Іловайськ номер 6601 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.10 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6601 Дебальцеве - Іловайськ пролягає по таким станціям як Майданчик 2, Рідкодуб, Кумшацький, Розсипна, 33 Км, Постникове, Сердите, Зуївський, 68 Км, Скосирська, Німчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.10
Майданчик 1 05.19 1 хв  05.20 9 хв 
Майданчик 2 05.26 1 хв  05.27 16 хв 
Чорнухине 05.39 1 хв  05.40 29 хв 
Рідкодуб 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Нікішене 05.56 1 хв  05.57 46 хв 
Кумшацький 06.04 1 хв  06.05 54 хв 
20 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  6 хв 
Розсипна 06.27 1 хв  06.28 1 г  17 хв 
Пелагіївський 06.43 1 хв  06.44 1 г  33 хв 
33 Км 06.53 1 хв  06.54 1 г  43 хв 
Торез 07.14 6 хв  07.20 2 г  4 хв 
Постникове 07.44 1 хв  07.45 2 г  34 хв 
48 Км 07.52 1 хв  07.53 2 г  42 хв 
Сердите 08.06 1 хв  08.07 2 г  56 хв 
Сороче 08.17 1 хв  08.18 3 г  7 хв 
Зуївський 08.22 1 хв  08.23 3 г  12 хв 
Орлова Слобода 08.30 1 хв  08.31 3 г  20 хв 
68 Км 08.34 1 хв  08.35 3 г  24 хв 
71 Км 08.41 1 хв  08.42 3 г  31 хв 
Скосирська 07.45 1 хв  07.46 2 г  35 хв 
78 Км 08.53 1 хв  08.54 3 г  43 хв 
Німчине 09.03 1 хв  09.04 3 г  53 хв 
Іловайськ 09.20 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6601 Дебальцеве — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031