У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603/6545 Дебальцеве — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Іловайськ номер 6603/6545 відправляється зі станції Дебальцеве о 16.37 і прибуває на станцію Іловайськ о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6603/6545 Дебальцеве - Іловайськ пролягає по таким станціям як Майданчик 2, Рідкодуб, Кумшацький, Розсипна, 33 Км, Постникове, Сердите, Зуївський, 68 Км, Скосирська, Німчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.37
Майданчик 1 16.46 1 хв  16.47 9 хв 
Майданчик 2 16.53 1 хв  16.54 16 хв 
Чорнухине 17.06 1 хв  17.07 29 хв 
Рідкодуб 17.17 1 хв  17.18 40 хв 
Нікішене 17.24 1 хв  17.25 47 хв 
Кумшацький 17.32 1 хв  17.33 55 хв 
20 Км 17.44 1 хв  17.45 1 г  7 хв 
Розсипна 17.55 1 хв  17.56 1 г  18 хв 
Пелагіївський 18.10 1 хв  18.11 1 г  33 хв 
33 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  43 хв 
Торез 18.41 19 хв  19.00 2 г  4 хв 
Постникове 19.18 1 хв  19.19 2 г  41 хв 
48 Км 19.26 1 хв  19.27 2 г  49 хв 
Сердите 19.36 1 хв  19.37 2 г  59 хв 
Сороче 19.47 1 хв  19.48 3 г  10 хв 
Зуївський 19.52 1 хв  19.53 3 г  15 хв 
Орлова Слобода 20.00 1 хв  20.01 3 г  23 хв 
68 Км 20.04 1 хв  20.05 3 г  27 хв 
71 Км 20.11 1 хв  20.12 3 г  34 хв 
Скосирська 19.15 1 хв  19.16 2 г  38 хв 
78 Км 20.24 1 хв  20.25 3 г  47 хв 
Німчине 20.33 1 хв  20.34 3 г  56 хв 
Іловайськ 20.50 4 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6603/6545 Дебальцеве — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28