У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

31 Км,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 31 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 31 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 31 Км з такими станціями і населеними пунктами як Новгород-Сіверський, Терещенська, Семенівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 24 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Пирогівка, Юхнове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 31 Км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Терещенська - Семенівка, Терещенська - Новгород-Сіверський, Новгород-Сіверський - Терещенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 31 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Терещенська Новгород-Сіверський 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702 Новгород-Сіверський Терещенська 08.32 1 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6703 Терещенська Семенівка 11.08 1 хв  11.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 16.23 1 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 31 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 31 Км,Чернігівська обл.