У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702 Новгород-Сіверський — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Новгород-Сіверський - Терещенська номер 6702 відправляється зі станції Новгород-Сіверський о 08.19 і прибуває на станцію Терещенська о 09.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6702 Новгород-Сіверський - Терещенська пролягає по таким станціям як Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новгород-Сіверський 08.19
Юхнове 08.33 1 хв  08.34 14 хв 
31 Км 08.40 1 хв  08.41 21 хв 
Пирогівка 08.48 1 хв  08.49 29 хв 
Богданівка 08.56 1 хв  08.57 37 хв 
Богданка 09.05 1 хв  09.06 46 хв 
Хіміків 09.13 1 хв  09.14 54 хв 
Шостка 09.18 2 хв  09.20 59 хв 
Бригадний 09.28 1 хв  09.29 1 г  9 хв 
Осота 09.33 1 хв  09.34 1 г  14 хв 
Терещенська 09.41 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6702 Новгород-Сіверський — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31