У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702 Новгород-Сіверський — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Новгород-Сіверський - Терещенська номер 6702 відправляється зі станції Новгород-Сіверський о 06.28 і прибуває на станцію Терещенська о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6702 Новгород-Сіверський - Терещенська пролягає по таким станціям як Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новгород-Сіверський 06.28
Юхнове 06.42 1 хв  06.43 14 хв 
31 Км 06.49 1 хв  06.50 21 хв 
Пирогівка 06.57 1 хв  06.58 29 хв 
Богданівка 07.05 1 хв  07.06 37 хв 
Богданка 07.14 1 хв  07.15 46 хв 
Хіміків 07.22 1 хв  07.23 54 хв 
Шостка 07.27 2 хв  07.29 59 хв 
Бригадний 07.37 1 хв  07.38 1 г  9 хв 
Осота 07.42 1 хв  07.43 1 г  14 хв 
Терещенська 07.50 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6702 Новгород-Сіверський — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930