У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Терещенська — Новгород-Сіверський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Терещенська - Новгород-Сіверський номер 6701 відправляється зі станції Терещенська о 04.39 і прибуває на станцію Новгород-Сіверський о 06.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6701 Терещенська - Новгород-Сіверський пролягає по таким станціям як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 04.39
Осота 04.45 1 хв  04.46 6 хв 
Бригадний 04.49 1 хв  04.50 10 хв 
Шостка 05.00 2 хв  05.02 21 хв 
Хіміків 05.06 1 хв  05.07 27 хв 
Богданка 05.14 1 хв  05.15 35 хв 
Богданівка 05.23 1 хв  05.24 44 хв 
Пирогівка 05.31 1 хв  05.32 52 хв 
31 Км 05.38 1 хв  05.39 59 хв 
Юхнове 05.45 1 хв  05.46 1 г  6 хв 
Новгород-Сіверський 06.00 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6701 Терещенська — Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930