У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Терещенська — Новгород-Сіверський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Терещенська - Новгород-Сіверський номер 6701 відправляється зі станції Терещенська о 06.20 і прибуває на станцію Новгород-Сіверський о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6701 Терещенська - Новгород-Сіверський пролягає по таким станціям як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 06.20
Осота 06.26 1 хв  06.27 6 хв 
Бригадний 06.30 1 хв  06.31 10 хв 
Шостка 06.41 2 хв  06.43 21 хв 
Хіміків 06.47 1 хв  06.48 27 хв 
Богданка 06.55 1 хв  06.56 35 хв 
Богданівка 07.04 1 хв  07.05 44 хв 
Пирогівка 07.12 1 хв  07.13 52 хв 
31 Км 07.19 1 хв  07.20 59 хв 
Юхнове 07.26 1 хв  07.27 1 г  6 хв 
Новгород-Сіверський 07.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6701 Терещенська — Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031