У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Терещенська — Новгород-Сіверський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Терещенська - Новгород-Сіверський номер 6701 відправляється зі станції Терещенська о 06.16 і прибуває на станцію Новгород-Сіверський о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6701 Терещенська - Новгород-Сіверський пролягає по таким станціям як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Терещенська – Новгород-Сіверський складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 32.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 06.16
Осота 06.22 1 хв  06.23 6 хв 
Бригадний 06.26 1 хв  06.27 10 хв 
Шостка 06.37 2 хв  06.39 21 хв 
Хіміків 06.43 1 хв  06.44 27 хв 
Богданка 06.51 1 хв  06.52 35 хв 
Богданівка 07.00 1 хв  07.01 44 хв 
Пирогівка 07.08 1 хв  07.09 52 хв 
31 Км 07.15 1 хв  07.16 59 хв 
Юхнове 07.22 1 хв  07.23 1 г  6 хв 
Новгород-Сіверський 07.37 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6701 Терещенська — Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031