У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6706 Новгород-Сіверський — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Новгород-Сіверський - Терещенська номер 6706 відправляється зі станції Новгород-Сіверський о 19.24 і прибуває на станцію Терещенська о 20.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6706 Новгород-Сіверський - Терещенська пролягає по таким станціям як Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новгород-Сіверський 19.24
Юхнове 19.38 1 хв  19.39 14 хв 
31 Км 19.45 1 хв  19.46 21 хв 
Пирогівка 19.53 1 хв  19.54 29 хв 
Богданівка 20.01 1 хв  20.02 37 хв 
Богданка 20.10 1 хв  20.11 46 хв 
Хіміків 20.18 1 хв  20.19 54 хв 
Шостка 20.23 2 хв  20.25 59 хв 
Бригадний 20.33 1 хв  20.34 1 г  9 хв 
Осота 20.38 1 хв  20.39 1 г  14 хв 
Терещенська 20.46 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6706 Новгород-Сіверський — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930