У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

352 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 352 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 352 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 352 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Луцьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Погиньки, Любитів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 352 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Луцьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 352 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6353 Здолбунів Ковель 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 352 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 352 Км