У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

48 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 48 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 48 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 48 Км з такими станціями і населеними пунктами як Торез. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 02 хв до пункту призначення Торез. Найближчі станції та зупинні пункти Сердите, Постникове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 48 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Торез. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 48 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292 Іловайськ Торез 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6294 Іловайськ Торез 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 48 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 48 Км,Донецька обл.

Від станції 48 Км,Донецька обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 48 Км,Донецька обл.