У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

83 Км,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 83 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 83 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 83 Км з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 17 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Созань, Турчиновичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 83 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сянки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 83 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Сянки Львів 07.04 1 хв  07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025 Львів Сянки 20.38 1 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027* Львів Сянки 23.16 1 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 83 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 83 Км,Львівська обл.