У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 20.45 і прибуває на станцію Помічна о 00.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Капустине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 20.45
Хмельницька 20.53 1 хв  20.54 8 хв 
Мала Яблунівка 20.56 1 хв  20.57 11 хв 
Берегова 21.01 1 хв  21.02 16 хв 
Дачна 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
Софіївка 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Червоний Хутір 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Переїзна 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Сердюківка 21.38 12 хв  21.50 53 хв 
Богунове 21.58 1 хв  21.59 1 г  13 хв 
Макіївка 22.05 1 хв  22.06 1 г  20 хв 
Будо-Макіївка 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Капітанівка 22.17 1 хв  22.18 1 г  32 хв 
Радгоспна 22.23 1 хв  22.24 1 г  38 хв 
Турія 22.28 1 хв  22.29 1 г  43 хв 
Новомиргород 22.39 2 хв  22.41 1 г  54 хв 
Войнівка 22.55 1 хв  22.56 2 г  10 хв 
Виска 23.04 2 хв  23.06 2 г  19 хв 
Капустине 23.30 2 хв  23.32 2 г  45 хв 
Адабаш 23.54 2 хв  23.56 3 г  9 хв 
Помічна 00.16 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6405 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930