У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6402 сполученням Помічна - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Помічна о 03.50 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Капустине, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Берегова, Хмельницька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.50
Адабаш 04.11 2 хв  04.13 21 хв 
Капустине 04.34 2 хв  04.36 44 хв 
Виска 05.00 2 хв  05.02 1 г  10 хв 
Войнівка 05.14 1 хв  05.15 1 г  24 хв 
Новомиргород 05.30 1 хв  05.31 1 г  40 хв 
Турія 05.42 1 хв  05.43 1 г  52 хв 
Радгоспна 05.48 1 хв  05.49 1 г  58 хв 
Капітанівка 05.53 1 хв  05.54 2 г  3 хв 
Будо-Макіївка 06.02 1 хв  06.03 2 г  12 хв 
Макіївка 06.07 1 хв  06.08 2 г  17 хв 
Богунове 06.13 1 хв  06.14 2 г  23 хв 
Сердюківка 06.21 1 хв  06.22 2 г  31 хв 
Переїзна 06.32 1 хв  06.33 2 г  42 хв 
Червоний Хутір 06.41 1 хв  06.42 2 г  51 хв 
Софіївка 06.49 1 хв  06.50 2 г  59 хв 
Берегова 06.56 1 хв  06.57 3 г  6 хв 
Мала Яблунівка 07.01 1 хв  07.02 3 г  11 хв 
Хмельницька 07.04 1 хв  07.05 3 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.10 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031