У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Помічна - Ім. Тараса Шевченка номер 6402 відправляється зі станції Помічна о 03.50 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402 Помічна - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Капустине, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Берегова, Хмельницька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.50
Адабаш 04.11 2 хв  04.13 21 хв 
Капустине 04.34 2 хв  04.36 44 хв 
Виска 04.58 2 хв  05.00 1 г  8 хв 
Войнівка 05.10 1 хв  05.11 1 г  20 хв 
Новомиргород 05.26 2 хв  05.28 1 г  36 хв 
Турія 05.39 1 хв  05.40 1 г  49 хв 
Радгоспна 05.45 1 хв  05.46 1 г  55 хв 
Капітанівка 05.52 2 хв  05.54 2 г  2 хв 
Будо-Макіївка 06.02 1 хв  06.03 2 г  12 хв 
Макіївка 06.07 1 хв  06.08 2 г  17 хв 
Богунове 06.13 1 хв  06.14 2 г  23 хв 
Сердюківка 06.21 2 хв  06.23 2 г  31 хв 
Переїзна 06.31 1 хв  06.32 2 г  41 хв 
Червоний Хутір 06.39 1 хв  06.40 2 г  49 хв 
Софіївка 06.49 1 хв  06.50 2 г  59 хв 
Берегова 07.00 1 хв  07.01 3 г  10 хв 
Мала Яблунівка 07.05 1 хв  07.06 3 г  15 хв 
Хмельницька 07.08 1 хв  07.09 3 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.15 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728