У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Помічна - Ім. Тараса Шевченка номер 6402 відправляється зі станції Помічна о 03.35 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402 Помічна - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Капустине, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Берегова, Хмельницька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Помічна – Ім. Тараса Шевченка складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 130.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 03.35
Адабаш 03.55 1 хв  03.56 20 хв 
Капустине 04.15 1 хв  04.16 40 хв 
Виска 04.39 2 хв  04.41 1 г  4 хв 
Войнівка 04.52 1 хв  04.53 1 г  17 хв 
Новомиргород 05.08 2 хв  05.10 1 г  33 хв 
Турія 05.22 1 хв  05.23 1 г  47 хв 
Радгоспна 05.28 1 хв  05.29 1 г  53 хв 
Капітанівка 05.36 2 хв  05.38 2 г  1 хв 
Будо-Макіївка 05.46 1 хв  05.47 2 г  11 хв 
Макіївка 05.51 1 хв  05.52 2 г  16 хв 
Богунове 05.57 1 хв  05.58 2 г  22 хв 
Сердюківка 06.05 2 хв  06.07 2 г  30 хв 
Переїзна 06.15 1 хв  06.16 2 г  40 хв 
Червоний Хутір 06.23 1 хв  06.24 2 г  48 хв 
Софіївка 06.33 1 хв  06.34 2 г  58 хв 
Берегова 06.44 1 хв  06.45 3 г  9 хв 
Мала Яблунівка 06.49 1 хв  06.50 3 г  14 хв 
Хмельницька 06.53 1 хв  06.54 3 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.00 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6402 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930