У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Алеївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алеївка:

Актуальний розклад електричок по станції Алеївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Алеївка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 11 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Морозівка, Протопопівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Алеївка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Кременчук, П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алеївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6663 Кременчук Знам'янка 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 13.02 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.10 1 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Алеївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Алеївка