У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Знам'янка номер 6001 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.53 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6001 П'ятихатки - Знам'янка пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Стикова, Яковлівка, Жовта, Зелена, Тарасівка, Щаслива, Солов'ївка, Королівка, Піщаний Брід, Байдаківка, Новопилипівка, Олександрія, Користівка, Протопопівка, Алеївка, Морозівка, Пантаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.53
П'ятихатки-Стикова 14.03 20 хв  14.23 10 хв 
Яковлівка 14.29 1 хв  14.30 36 хв 
Жовта 14.36 1 хв  14.37 43 хв 
Зелена 14.45 2 хв  14.47 52 хв 
Тарасівка 14.54 1 хв  14.55 1 г  1 хв 
Щаслива 15.02 2 хв  15.04 1 г  9 хв 
Солов'ївка 15.08 1 хв  15.09 1 г  15 хв 
Королівка 15.16 2 хв  15.18 1 г  23 хв 
Піщаний Брід 15.21 1 хв  15.22 1 г  28 хв 
Байдаківка 15.26 1 хв  15.27 1 г  33 хв 
Новопилипівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  37 хв 
Олександрія 15.38 4 хв  15.42 1 г  45 хв 
Користівка 15.55 2 хв  15.57 2 г  2 хв 
Протопопівка 16.03 4 хв  16.07 2 г  10 хв 
Алеївка 16.09 1 хв  16.10 2 г  16 хв 
Морозівка 16.15 1 хв  16.16 2 г  22 хв 
Пантаївка 16.22 2 хв  16.24 2 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 16.48 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031