У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.37 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яковлівка, Зелена, Щаслива, Королівка, Байдаківка, Олександрія, Протопопівка, Морозівка, Пантазіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.37
П'ятихатки-Стикова 13.47 20 хв  14.07 10 хв 
Яковлівка 14.14 1 хв  14.15 37 хв 
Жовта 14.21 1 хв  14.22 44 хв 
Зелена 14.31 2 хв  14.33 54 хв 
Тарасівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  3 хв 
Щаслива 14.48 2 хв  14.50 1 г  11 хв 
Солов'ївка 14.54 1 хв  14.55 1 г  17 хв 
Королівка 15.04 2 хв  15.06 1 г  27 хв 
Піщаний Брід 15.09 1 хв  15.10 1 г  32 хв 
Байдаківка 15.15 1 хв  15.16 1 г  38 хв 
Новопилипівка 15.20 1 хв  15.21 1 г  43 хв 
Олександрія 15.27 4 хв  15.31 1 г  50 хв 
Користівка 15.44 2 хв  15.46 2 г  7 хв 
Протопопівка 15.51 4 хв  15.55 2 г  14 хв 
Алеївка 15.59 1 хв  16.00 2 г  22 хв 
Морозівка 16.06 1 хв  16.07 2 г  29 хв 
Пантаївка 16.14 2 хв  16.16 2 г  37 хв 
Пантазіївка 16.23 1 хв  16.24 2 г  46 хв 
Пост 309 Км 16.30 1 хв  16.31 2 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 16.40 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31