У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.37 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яковлівка, Зелена, Щаслива, Королівка, Байдаківка, Олександрія, Протопопівка, Морозівка, Пантазіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.37
П'ятихатки-Стикова 13.47 20 хв  14.07 10 хв 
Яковлівка 14.14 1 хв  14.15 37 хв 
Жовта 14.21 1 хв  14.22 44 хв 
Зелена 14.31 2 хв  14.33 54 хв 
Тарасівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  3 хв 
Щаслива 14.48 2 хв  14.50 1 г  11 хв 
Солов'ївка 14.54 1 хв  14.55 1 г  17 хв 
Королівка 15.04 2 хв  15.06 1 г  27 хв 
Піщаний Брід 15.09 1 хв  15.10 1 г  32 хв 
Байдаківка 15.15 1 хв  15.16 1 г  38 хв 
Новопилипівка 15.20 1 хв  15.21 1 г  43 хв 
Олександрія 15.27 4 хв  15.31 1 г  50 хв 
Користівка 15.44 2 хв  15.46 2 г  7 хв 
Протопопівка 15.51 4 хв  15.55 2 г  14 хв 
Алеївка 15.59 1 хв  16.00 2 г  22 хв 
Морозівка 16.06 1 хв  16.07 2 г  29 хв 
Пантаївка 16.14 2 хв  16.16 2 г  37 хв 
Пантазіївка 16.23 1 хв  16.24 2 г  46 хв 
Пост 309 Км 16.30 1 хв  16.31 2 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 16.40 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728