У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.37 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яковлівка, Зелена, Щаслива, Королівка, Байдаківка, Олександрія, Протопопівка, Морозівка, Пантазіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.37
П'ятихатки-Стикова 13.47 20 хв  14.07 10 хв 
Яковлівка 14.14 1 хв  14.15 37 хв 
Жовта 14.21 1 хв  14.22 44 хв 
Зелена 14.31 2 хв  14.33 54 хв 
Тарасівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  3 хв 
Щаслива 14.48 2 хв  14.50 1 г  11 хв 
Солов'ївка 14.54 1 хв  14.55 1 г  17 хв 
Королівка 15.04 2 хв  15.06 1 г  27 хв 
Піщаний Брід 15.09 1 хв  15.10 1 г  32 хв 
Байдаківка 15.15 1 хв  15.16 1 г  38 хв 
Новопилипівка 15.20 1 хв  15.21 1 г  43 хв 
Олександрія 15.27 4 хв  15.31 1 г  50 хв 
Користівка 15.44 2 хв  15.46 2 г  7 хв 
Протопопівка 15.51 4 хв  15.55 2 г  14 хв 
Алеївка 15.59 1 хв  16.00 2 г  22 хв 
Морозівка 16.06 1 хв  16.07 2 г  29 хв 
Пантаївка 16.14 2 хв  16.16 2 г  37 хв 
Пантазіївка 16.23 1 хв  16.24 2 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 16.40 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031