У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Знам'янка номер 6001 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.53 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6001 П'ятихатки - Знам'янка пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Стикова, Яковлівка, Жовта, Зелена, Тарасівка, Щаслива, Солов'ївка, Королівка, Піщаний Брід, Байдаківка, Новопилипівка, Олександрія, Користівка, Протопопівка, Алеївка, Морозівка, Пантаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.53
П'ятихатки-Стикова 14.03 20 хв  14.23 10 хв 
Яковлівка 14.29 1 хв  14.30 36 хв 
Жовта 14.36 1 хв  14.37 43 хв 
Зелена 14.45 2 хв  14.47 52 хв 
Тарасівка 14.54 1 хв  14.55 1 г  1 хв 
Щаслива 15.02 2 хв  15.04 1 г  9 хв 
Солов'ївка 15.08 1 хв  15.09 1 г  15 хв 
Королівка 15.16 2 хв  15.18 1 г  23 хв 
Піщаний Брід 15.21 1 хв  15.22 1 г  28 хв 
Байдаківка 15.26 1 хв  15.27 1 г  33 хв 
Новопилипівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  37 хв 
Олександрія 15.38 4 хв  15.42 1 г  45 хв 
Користівка 15.55 2 хв  15.57 2 г  2 хв 
Протопопівка 16.03 4 хв  16.07 2 г  10 хв 
Алеївка 16.09 1 хв  16.10 2 г  16 хв 
Морозівка 16.15 1 хв  16.16 2 г  22 хв 
Пантаївка 16.22 2 хв  16.24 2 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 16.48 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28