У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Знам'янка номер 6001 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.50 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6001 П'ятихатки - Знам'янка пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Стикова, Яковлівка, Жовта, Зелена, Тарасівка, Щаслива, Солов'ївка, Королівка, Піщаний Брід, Байдаківка, Новопилипівка, Олександрія, Користівка, Протопопівка, Алеївка, Морозівка, Пантаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.50
П'ятихатки-Стикова 14.00 20 хв  14.20 10 хв 
Яковлівка 14.26 1 хв  14.27 36 хв 
Жовта 14.33 1 хв  14.34 43 хв 
Зелена 14.42 2 хв  14.44 52 хв 
Тарасівка 14.51 1 хв  14.52 1 г  1 хв 
Щаслива 14.59 2 хв  15.01 1 г  9 хв 
Солов'ївка 15.06 1 хв  15.07 1 г  16 хв 
Королівка 15.16 2 хв  15.18 1 г  26 хв 
Піщаний Брід 15.21 1 хв  15.22 1 г  31 хв 
Байдаківка 15.26 1 хв  15.27 1 г  36 хв 
Новопилипівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  40 хв 
Олександрія 15.39 4 хв  15.43 1 г  49 хв 
Користівка 15.56 2 хв  15.58 2 г  6 хв 
Протопопівка 16.04 4 хв  16.08 2 г  14 хв 
Алеївка 16.10 1 хв  16.11 2 г  20 хв 
Морозівка 16.16 1 хв  16.17 2 г  26 хв 
Пантаївка 16.23 2 хв  16.25 2 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 16.49 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031