З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Арламівська Воля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Арламівська Воля:

Актуальний розклад електричок по станції Арламівська Воля містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Арламівська Воля з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мостиська-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 26 хв до пункту призначення Мостиська-2. Найближчі станції та зупинні пункти Підгать, Хоросниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Арламівська Воля відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мостиська-2 - Львів, Львів - Мостиська-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Арламівська Воля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6102 Мостиська Львів 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
6109 Львів Мостиська 10.39 1 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Арламівська Воля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Арламівська Воля