У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баглай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баглай:

Актуальний розклад електричок по станції Баглай містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баглай з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Трительники, Наркевичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баглай відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Хмельницький - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баглай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362 Підволочиськ Хмельницький 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6361 Хмельницький Підволочиськ 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6364 Підволочиськ Хмельницький 11.45 1 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6363 Хмельницький Підволочиськ 16.53 1 хв  16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6366 Підволочиськ Хмельницький 18.42 1 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6365 Хмельницький Підволочиськ 21.18 1 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баглай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баглай