З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баглай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баглай:

Актуальний розклад електричок по станції Баглай містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баглай з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Трительники, Наркевичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баглай відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Волочиськ, Підволочиськ - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баглай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6325 Хмельницький Волочиськ 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6331 Хмельницький Волочиськ 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баглай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баглай