У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6363 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Підволочиськ номер 6363 відправляється зі станції Хмельницький о 16.00 і прибуває на станцію Підволочиськ о 17.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6363 Хмельницький - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 16.00
Кам'янецький Переїзд 16.05 1 хв  16.06 5 хв 
Речовий ринок 16.09 1 хв  16.10 9 хв 
Гречани 16.16 2 хв  16.18 16 хв 
Грузівці 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Вишневий Сад 16.30 1 хв  16.31 30 хв 
Мартинівка 16.35 1 хв  16.35 35 хв 
Чорний Острів 16.39 1 хв  16.40 39 хв 
Наркевичі 16.49 1 хв  16.50 49 хв 
Баглай 16.53 1 хв  16.54 53 хв 
Трительники 16.57 1 хв  16.58 57 хв 
Криштопівка 17.01 1 хв  17.02 1 г  1 хв 
Війтівці 17.06 1 хв  17.07 1 г  6 хв 
Гарнишівка 17.13 1 хв  17.14 1 г  13 хв 
Гарнишівський переїзд 17.16 1 хв  17.17 1 г  16 хв 
Лозова 17.21 1 хв  17.22 1 г  21 хв 
Волочиськ 17.27 1 хв  17.28 1 г  27 хв 
Підволочиськ 17.36 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6363 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031