У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Підволочиськ номер 6361 відправляється зі станції Хмельницький о 08.33 і прибуває на станцію Підволочиськ о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6361 Хмельницький - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.33
Кам'янецький Переїзд 08.38 2 хв  08.40 5 хв 
Речовий ринок 08.44 2 хв  08.46 11 хв 
Гречани 08.52 2 хв  08.54 19 хв 
Грузівці 09.01 1 хв  09.02 28 хв 
Вишневий Сад 09.06 1 хв  09.07 33 хв 
Мартинівка 09.11 1 хв  09.12 38 хв 
Чорний Острів 09.15 1 хв  09.16 42 хв 
Наркевичі 09.25 1 хв  09.26 52 хв 
Баглай 09.29 1 хв  09.30 56 хв 
Трительники 09.33 1 хв  09.34 1 г 
Криштопівка 09.37 1 хв  09.38 1 г  4 хв 
Війтівці 09.42 1 хв  09.43 1 г  9 хв 
Гарнишівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  16 хв 
Гарнишівський переїзд 09.52 1 хв  09.53 1 г  19 хв 
Лозова 09.57 1 хв  09.58 1 г  24 хв 
Волочиськ 10.03 1 хв  10.04 1 г  30 хв 
Підволочиськ 10.12 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6361 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031