У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362 Підволочиськ — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Підволочиськ - Хмельницький номер 6362 відправляється зі станції Підволочиськ о 05.47 і прибуває на станцію Хмельницький о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6362 Підволочиськ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Волочиськ, Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Вишневий Сад, Грузівці, Гречани, Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Підволочиськ – Хмельницький складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 59.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 05.47
Волочиськ 05.56 1 хв  05.57 9 хв 
Лозова 06.02 1 хв  06.03 15 хв 
Гарнишівський переїзд 06.07 1 хв  06.08 20 хв 
Гарнишівка 06.10 1 хв  06.11 23 хв 
Війтівці 06.18 1 хв  06.19 31 хв 
Криштопівка 06.23 1 хв  06.24 36 хв 
Трительники 06.28 1 хв  06.29 41 хв 
Баглай 06.32 1 хв  06.33 45 хв 
Наркевичі 06.37 1 хв  06.38 50 хв 
Чорний Острів 06.48 1 хв  06.49 1 г  1 хв 
Мартинівка 06.52 1 хв  06.53 1 г  5 хв 
Вишневий Сад 06.57 1 хв  06.58 1 г  10 хв 
Грузівці 07.02 1 хв  07.03 1 г  15 хв 
Гречани 07.10 2 хв  07.12 1 г  23 хв 
Речовий ринок 07.18 2 хв  07.20 1 г  31 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.23 2 хв  07.25 1 г  36 хв 
Хмельницький 07.30 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6362 Підволочиськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031