У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362 Підволочиськ — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6362 сполученням Підволочиськ - Хмельницький відправляється зі станції Підволочиськ о 05.57 і прибуває на станцію Хмельницький о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Волочиськ, Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Грузівці, Гречани, Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 05.57
Волочиськ 06.06 1 хв  06.07 9 хв 
Лозова 06.12 1 хв  06.13 15 хв 
Гарнишівський переїзд 06.17 1 хв  06.18 20 хв 
Гарнишівка 06.20 1 хв  06.21 23 хв 
Війтівці 06.28 1 хв  06.29 31 хв 
Криштопівка 06.33 1 хв  06.34 36 хв 
Трительники 06.38 1 хв  06.39 41 хв 
Баглай 06.42 1 хв  06.43 45 хв 
Наркевичі 06.47 1 хв  06.48 50 хв 
Чорний Острів 06.58 1 хв  06.59 1 г  1 хв 
Мартинівка 07.02 1 хв  07.03 1 г  5 хв 
Грузівці 07.12 1 хв  07.13 1 г  15 хв 
Гречани 07.20 1 хв  07.21 1 г  23 хв 
Речовий ринок 07.28 2 хв  07.30 1 г  31 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.33 2 хв  07.35 1 г  36 хв 
Хмельницький 07.40 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6362 Підволочиськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930