У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Підволочиськ номер 6365 відправляється зі станції Хмельницький о 20.25 і прибуває на станцію Підволочиськ о 22.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6365 Хмельницький - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Хмельницький – Підволочиськ складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 66.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 20.25
Кам'янецький Переїзд 20.30 1 хв  20.31 5 хв 
Речовий ринок 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Гречани 20.41 2 хв  20.43 16 хв 
Грузівці 20.50 1 хв  20.51 25 хв 
Вишневий Сад 20.55 1 хв  20.56 30 хв 
Мартинівка 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Чорний Острів 21.04 1 хв  21.05 39 хв 
Наркевичі 21.14 1 хв  21.15 49 хв 
Баглай 21.18 1 хв  21.19 53 хв 
Трительники 21.22 1 хв  21.23 57 хв 
Криштопівка 21.26 1 хв  21.27 1 г  1 хв 
Війтівці 21.31 1 хв  21.32 1 г  6 хв 
Гарнишівка 21.38 1 хв  21.39 1 г  13 хв 
Гарнишівський переїзд 21.41 1 хв  21.42 1 г  16 хв 
Лозова 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Волочиськ 21.52 1 хв  21.53 1 г  27 хв 
Підволочиськ 22.01 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6365 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930