У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Хмельницький — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Хмельницький - Підволочиськ відправляється зі станції Хмельницький о 16.31 і прибуває на станцію Підволочиськ о 18.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 16.31
Кам'янецький Переїзд 16.36 1 хв  16.37 5 хв 
Речовий ринок 16.40 1 хв  16.41 9 хв 
Гречани 16.47 3 хв  16.50 16 хв 
Грузівці 16.57 1 хв  16.58 26 хв 
Вишневий Сад 17.02 1 хв  17.03 31 хв 
Мартинівка 17.07 1 хв  17.08 36 хв 
Чорний Острів 17.11 1 хв  17.12 40 хв 
Наркевичі 17.21 1 хв  17.22 50 хв 
Баглай 17.25 1 хв  17.26 54 хв 
Трительники 17.29 1 хв  17.30 58 хв 
Криштопівка 17.33 1 хв  17.34 1 г  2 хв 
Війтівці 17.38 1 хв  17.39 1 г  7 хв 
Гарнишівка 17.45 1 хв  17.46 1 г  14 хв 
Гарнишівський переїзд 17.48 1 хв  17.49 1 г  17 хв 
Лозова 17.53 1 хв  17.54 1 г  22 хв 
Волочиськ 17.59 1 хв  18.00 1 г  28 хв 
Підволочиськ 18.08 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6365 Хмельницький — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31