У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6453 Бережесть — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бережесть - Коростень номер 6453 відправляється зі станції Бережесть о 15.41 і прибуває на станцію Коростень о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6453 Бережесть - Коростень пролягає по таким станціям як Товкачівський, Овруч, Острів, Фосня, Потаповичі, Садова, Ігнатпіль, Васьковичі, Бехи, Сокорики, Коростень-Подільський, Сади, Ковельський парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бережесть 15.41
Товкачівський 15.54 1 хв  15.55 13 хв 
Овруч 16.05 4 хв  16.09 24 хв 
Острів 16.15 1 хв  16.16 34 хв 
Фосня 16.21 1 хв  16.22 40 хв 
Потаповичі 16.27 1 хв  16.28 46 хв 
Садова 16.31 1 хв  16.32 50 хв 
Ігнатпіль 16.41 2 хв  16.43 1 г 
Васьковичі 16.51 1 хв  16.52 1 г  10 хв 
Бехи 16.56 2 хв  16.58 1 г  15 хв 
Сокорики 17.06 1 хв  17.07 1 г  25 хв 
Коростень-Подільський 17.13 2 хв  17.15 1 г  32 хв 
Сади 17.20 1 хв  17.21 1 г  39 хв 
Ковельський парк 17.24 1 хв  17.25 1 г  43 хв 
Коростень 17.27 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6453 Бережесть — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031