У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білки:

Актуальний розклад електричок по станції Білки містить всього 36 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білки з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 32 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Півні, Мотовилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білки відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Козятин-1, Біла Церква - Київ-Пас., Київ-Пас. - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.19 1 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.09 1 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 Київ Фастів 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.34 1 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 08.21 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6011 Київ Фастів 10.33 1 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.33 1 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6022 Козятин Київ 11.06 1 хв  11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Фастів Київ 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6013-6215 Київ Козятин 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.20 1 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.19 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
7035-36 Київ Роток 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6213 Київ Козятин 19.52 1 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 20.41 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.32 1 хв  22.32 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.31 1 хв  23.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білки