У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Святошин — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1 відправляється зі станції Святошин о 17.30 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алмаз, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.30
Алмаз 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Вишневе 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Тарасівка 17.56 1 хв  17.57 26 хв 
Боярка 18.00 8 хв  18.08 30 хв 
Малютянка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Шляхова 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Глеваха 18.17 1 хв  18.18 47 хв 
888 Км 18.20 1 хв  18.21 50 хв 
Васильків-1 18.24 1 хв  18.25 54 хв 
Корчі 18.31 1 хв  18.32 1 г  1 хв 
Мотовилівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
Білки 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
Півні 18.43 1 хв  18.43 1 г  13 хв 
Вишняки 18.46 1 хв  18.46 1 г  16 хв 
Сорочий Брід 18.49 1 хв  18.50 1 г  19 хв 
Снітинка 18.53 1 хв  18.54 1 г  23 хв 
Фастів-1 19.00 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6541 Святошин — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728