У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Святошин — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1 відправляється зі станції Святошин о 17.33 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алмаз, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.33
Алмаз 17.40 1 хв  17.41 7 хв 
Вишневе 17.53 1 хв  17.54 20 хв 
Тарасівка 18.00 1 хв  18.01 27 хв 
Боярка 18.04 7 хв  18.11 31 хв 
Малютянка 18.13 1 хв  18.14 40 хв 
Шляхова 18.16 1 хв  18.17 43 хв 
Глеваха 18.20 1 хв  18.21 47 хв 
888 Км 18.23 1 хв  18.24 50 хв 
Васильків-1 18.27 1 хв  18.28 54 хв 
Корчі 18.33 1 хв  18.34 1 г 
Мотовилівка 18.38 7 хв  18.45 1 г  5 хв 
Білки 18.47 1 хв  18.48 1 г  14 хв 
Півні 18.51 1 хв  18.52 1 г  18 хв 
Вишняки 18.54 1 хв  18.55 1 г  21 хв 
Сорочий Брід 18.58 1 хв  18.59 1 г  25 хв 
Снітинка 19.02 1 хв  19.03 1 г  29 хв 
Фастів-1 19.09 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6541 Святошин — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031