У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541 Святошин — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1 відправляється зі станції Святошин о 17.33 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алмаз, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.33
Алмаз 17.40 1 хв  17.41 7 хв 
Вишневе 17.53 1 хв  17.54 20 хв 
Тарасівка 18.00 1 хв  18.01 27 хв 
Боярка 18.04 7 хв  18.11 31 хв 
Малютянка 18.13 1 хв  18.14 40 хв 
Шляхова 18.16 1 хв  18.17 43 хв 
Глеваха 18.20 1 хв  18.21 47 хв 
888 Км 18.23 1 хв  18.24 50 хв 
Васильків-1 18.27 1 хв  18.28 54 хв 
Корчі 18.33 1 хв  18.34 1 г 
Мотовилівка 18.38 1 хв  18.39 1 г  5 хв 
Білки 18.41 1 хв  18.42 1 г  8 хв 
Півні 18.45 1 хв  18.46 1 г  12 хв 
Вишняки 18.48 1 хв  18.49 1 г  15 хв 
Сорочий Брід 18.52 1 хв  18.53 1 г  19 хв 
Снітинка 18.56 1 хв  18.57 1 г  23 хв 
Фастів-1 19.03 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6541 Святошин — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930