У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білогородка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білогородка:

Актуальний розклад електричок по станції Білогородка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білогородка з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Двірецький, Михнівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білогородка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Ланівці, Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білогородка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 05.10 2 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 10.19 2 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 14.52 2 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 22.46 2 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білогородка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білогородка