У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Ланівці номер 6223 відправляється зі станції Шепетівка о 21.20 і прибуває на станцію Ланівці о 00.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6223 Шепетівка - Ланівці пролягає по таким станціям як Ім. П'яскорського, Плесна, Ізяслав, Клембівка, Білогородка, Жижниківці, Суховоля, Вільшаниця, Юсківці(Терн.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 21.20
Шепетівка-Подільська 21.35 2 хв  21.37 15 хв 
Ім. П'яскорського 21.46 1 хв  21.47 26 хв 
Жилинці 21.56 1 хв  21.57 36 хв 
Плесна 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Припутні 22.12 1 хв  22.13 52 хв 
Ізяслав 22.24 2 хв  22.26 1 г  4 хв 
Клубівка 22.37 1 хв  22.38 1 г  17 хв 
Клембівка 22.45 2 хв  22.47 1 г  25 хв 
Михнівка 22.56 1 хв  22.57 1 г  36 хв 
Білогородка 23.06 2 хв  23.08 1 г  46 хв 
Двірецький 23.15 1 хв  23.16 1 г  55 хв 
Жижниківці 23.23 1 хв  23.24 2 г  3 хв 
Білогір'я 23.32 1 хв  23.33 2 г  12 хв 
Суховоля 23.41 2 хв  23.43 2 г  21 хв 
Вариводки 23.51 1 хв  23.52 2 г  31 хв 
Вільшаниця 23.59 1 хв  00.00 2 г  39 хв 
Лепесівка 00.09 2 хв  00.11 2 г  49 хв 
Юсківці(Терн.) 00.24 1 хв  00.25 3 г  4 хв 
Ланівці 00.35 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6223 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031