У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6223 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Ланівці номер 6223 відправляється зі станції Шепетівка о 21.00 і прибуває на станцію Ланівці о 23.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6223 Шепетівка - Ланівці пролягає по таким станціям як Ім. П'яскорського, Плесна, Ізяслав, Клембівка, Білогородка, Жижниківці, Суховоля, Вільшаниця, Юсківці(Терн.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 21.00
Шепетівка-Подільська 21.12 2 хв  21.14 12 хв 
Ім. П'яскорського 21.21 1 хв  21.22 21 хв 
Жилинці 21.29 1 хв  21.30 29 хв 
Плесна 21.36 1 хв  21.37 36 хв 
Припутні 21.43 1 хв  21.44 43 хв 
Ізяслав 21.53 2 хв  21.55 53 хв 
Клубівка 22.04 1 хв  22.05 1 г  4 хв 
Клембівка 22.12 2 хв  22.14 1 г  12 хв 
Михнівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  23 хв 
Білогородка 22.31 2 хв  22.33 1 г  31 хв 
Двірецький 22.40 1 хв  22.41 1 г  40 хв 
Жижниківці 22.48 1 хв  22.49 1 г  48 хв 
Білогір'я 22.57 1 хв  22.58 1 г  57 хв 
Суховоля 23.04 2 хв  23.06 2 г  4 хв 
Вариводки 23.14 1 хв  23.15 2 г  14 хв 
Вільшаниця 23.22 1 хв  23.23 2 г  22 хв 
Лепесівка 23.32 2 хв  23.34 2 г  32 хв 
Юсківці(Терн.) 23.47 1 хв  23.48 2 г  47 хв 
Ланівці 23.58 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6223 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930