У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6221 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6221 сполученням Шепетівка - Ланівці відправляється зі станції Шепетівка о 08.47 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шепетівка-Подільська, Жилинці, Припутні, Клубівка, Михнівка, Двірецький, Білогір'я, Вариводки, Лепесівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.47
4 Км 08.53 1 хв  08.54 6 хв 
Шепетівка-Подільська 09.02 2 хв  09.04 15 хв 
Ім. П'яскорського 09.11 1 хв  09.12 24 хв 
Жилинці 09.19 1 хв  09.20 32 хв 
Плесна 09.26 1 хв  09.27 39 хв 
Припутні 09.33 1 хв  09.34 46 хв 
Ізяслав 09.43 2 хв  09.45 56 хв 
Клубівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  7 хв 
Клембівка 10.02 2 хв  10.04 1 г  15 хв 
Михнівка 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Білогородка 10.21 2 хв  10.23 1 г  34 хв 
Двірецький 10.30 1 хв  10.31 1 г  43 хв 
Жижниківці 10.38 1 хв  10.39 1 г  51 хв 
Білогір'я 10.47 1 хв  10.48 2 г 
Суховоля 10.54 2 хв  10.56 2 г  7 хв 
Вариводки 11.04 1 хв  11.05 2 г  17 хв 
Вільшаниця 11.12 1 хв  11.13 2 г  25 хв 
Лепесівка 11.22 2 хв  11.24 2 г  35 хв 
Юсківці(Терн.) 11.37 1 хв  11.38 2 г  50 хв 
Ланівці 11.48 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6221 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031