У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6221 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Ланівці номер 6221 відправляється зі станції Шепетівка о 08.47 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6221 Шепетівка - Ланівці пролягає по таким станціям як Шепетівка-Подільська, Жилинці, Припутні, Клубівка, Михнівка, Двірецький, Білогір'я, Вариводки, Лепесівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.47
4 Км 08.53 1 хв  08.54 6 хв 
Шепетівка-Подільська 09.02 2 хв  09.04 15 хв 
Ім. П'яскорського 09.11 1 хв  09.12 24 хв 
Жилинці 09.19 1 хв  09.20 32 хв 
Плесна 09.26 1 хв  09.27 39 хв 
Припутні 09.33 1 хв  09.34 46 хв 
Ізяслав 09.43 2 хв  09.45 56 хв 
Клубівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  7 хв 
Клембівка 10.02 2 хв  10.04 1 г  15 хв 
Михнівка 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Білогородка 10.21 2 хв  10.23 1 г  34 хв 
Двірецький 10.30 1 хв  10.31 1 г  43 хв 
Жижниківці 10.38 1 хв  10.39 1 г  51 хв 
Білогір'я 10.47 1 хв  10.48 2 г 
Суховоля 10.54 2 хв  10.56 2 г  7 хв 
Вариводки 11.04 1 хв  11.05 2 г  17 хв 
Вільшаниця 11.12 1 хв  11.13 2 г  25 хв 
Лепесівка 11.22 2 хв  11.24 2 г  35 хв 
Юсківці(Терн.) 11.37 1 хв  11.38 2 г  50 хв 
Ланівці 11.48 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6221 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31