У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бондарівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бондарівський:

Актуальний розклад електричок по станції Бондарівський містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бондарівський з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Новоград-Волинський-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ушиця, Омелянівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бондарівський відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Коростень - Шепетівка, Новоград-Волинський-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бондарівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 06.20 5 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 10.21 1 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 18.27 1 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.32 1 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Новоград-Волинський 21.32 1 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бондарівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бондарівський